GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Audrey’s Spell Factory

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Audrey’s Spell Factory – Hokus Pokus. Abra Kadabra. Któż z nas nie zna tychże podstawowych zwrotów magicznych? Któż nie słyszał o eliksirach miłosnych lub innych na problemy dnia powszedniego? Któż by nie chciał posiąść choćby odrobiny mocy i umiejętności czarodziejskich?

Dla tych, którzy nadal pragną choćby na chwilę przenieść się dla świata alchemii i mikstur magicznych zapraszamy do tajemniczego miejsca, gdzie spotkamy Audey. Audrey jest marzycielką i właśnie spełnia jedno ze swych dziecięcych pragnień. Z okazji Halooween otworzyła sklepik z magicznymi wywarami. Jest to jeden z pierwszych dni prowadzenia niezwykłego biznesu i Audrey przyda się wsparcie i pomoc. Jeśli i w Tobie nadal drzemie coś z czarodziejki to koniecznie dołącz do niej i zobacz, jakie niespodzianki mogą wyniknąć z różnorodnego mieszania orginalnych składników. Pomóż jej w odnalezieniu potrzebnych dodatków do wywaru i baw się magicznie.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Halloween, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Symulacje