GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Christmasowa Dekorowanka Pokoju

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Christmasowa Dekorowanka Pokoju (Christmasroom Decoration) –  Kiedy wszędzie wokół widać święta, gdy wszystko nam mówi, że to już jest ten czas, nagle okazuje się, że to właśnie u nas, jeszcze nie wszystko jest gotowe.

Nie pozwólmy aby w tym roku święta zaskoczyły nas nieprzygotowanych. Przecież ten pokój w ogóle nie wygląda świątecznie. Brak klimatu wyczuwalny jest zbyt wyraźnie. A przecież można tak szybko i łatwo nadać mu świąteczny nastrój. Jeśli masz wolną chwilkę i chcesz się z nami pobawić i pomóc przy okazji, to serdecznie zapraszamy do tej uroczej gry w dekorowanie. Przed Tobą zadanie dnia. Przeobrazić to pomieszczenie w cudowny, uroczy, świąteczny pokoik. Przyda nam się parę rzeczy. Jakieś ozdoby, choinka, świecidełka, prezenty, zabawki. Może poduchy, dywan lub inne elementy wystroju z motywami świątecznymi? Tak. Na pewno to wszystko. I na pewno znajdziesz to w tej grze. Klikaj, przebieraj, dekoruj.

Sterowanie – palcem (tablet) myszka (komputer);

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Święta