GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Deep Reef

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Deep Reef – ta gierka przenosi nas w głębiny oceanu gdzie znajdziemy wszelkiego rodzaju rybki, małże, kraby i inne skorupiaki. Naszym zadaniem jest ułożyć co najmniej 3 jednakowe elementy w linii, przesuwając inne. Niektóre z pól są zablokowane – mają kolor niebieskawy (1 blokada) lub fioletowy (2 blokady). Układamy elementy dotąd, aż wszystkie pola będą jednego koloru – kremowo-żółtego. Np. jeśli zablokowana jest żółta rybka (jest na polu niebieskim) to musimy tak przestawiać pozostałe elementy, aby obok zablokowanej żółtej rybki znalazły się jeszcze dwie w poziomie lub w pionie – wtedy pole zostanie odblokowane i zmieni swoją barwę na kremowo-żółty. Podobnie postępujemy z pozostałymi zablokowanymi polami. Do dyspozycji mamy 1 lub 2 pola puste – w zależności od planszy – i na to puste pole przesuwamy elementy.
W każdej planszy mamy ograniczoną ilość ruchów – liczbę ruchów widzimy na dole ekranu niebieski pasek. Jeśli nie uda nam się zmieścić w liczbie ruchów planszę możemy powtórzyć Play Again.

W grze mamy aż 100 leveli – więc sporo pracy i wiele morskich zwierzątek do uwolnienia. Niektóre z plansz nie są proste i musimy trochę pogłówkować zanim uda nam się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Sterujemy myszką – przesuwamy klocek w puste miejsce.
Play – aby rozpocząć grę,
Menu – powrót do menu.

Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Puzzle i Gry Trzy w Linii