GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Domino Knight 2

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Domino Knight 2 – to wbrew pozorom nie druga część prezentowanej wcześniej Domino Knight. Podstawowa różnica jest taka, że tym razem nie układamy domina, a chodzimy po planszy naszym dzielnym rycerzem, zbieramy monety, a w konsekwencji docieramy do klepsydry, czyli do wyjścia. Po drodze ślizgamy się na lodowych taflach, przepychamy skrzynki torując sobie drogę lub wypełniając nimi dziury. I tu musimy szczególnie uważać, aby do tej dziury nie wpaść.

Rycerz musi zdążyć na turniej rycerski organizowany w jego okolicy, jednak nie jest łatwo tam dotrzeć, dlatego też potrzebuje on Twojej pomocy. Pomóż w przejściu przez wszystkie plansze i staraj się zrobić to szybko i z głową – z głową, czyli dobrze się zastanawiając, w którą stronę pójść. Zawsze jest jakiś sposób, aby zebrać monety, więc nie poddawajcie się tak łatwo i grajcie!

Sterujemy – przy pomocy strzałek na klawiaturze.

W grze (na dole ekranu):

Level – oznacza na którym jesteś poziomie,
Monety – zbieramy je aby wypełnić wszystkie puste miejsca,
Restart – aby zacząć level od początku,

Jeśli nie uda nam się pokonać któregoś poziomu, możemy go rozwiązać jeszcze raz lub wrócić do niego kiedy tylko chcemy zapamiętując jedynie hasło Password i wpisując je w Menu klikając Enter Password.

Możemy także stworzyć swoje własne Levele klikając Level Editor.

Gra nie należy do łatwych, a więc…
Powodzenia i Cierpliwości! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Labirynty i Gry Logiczne