GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Gold Strike

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Gold Strike – to ciekawa gierka zręcznościowa, której akcja dzieje się pod ziemią. Naszym zadaniem jest zniszczenie jak największej liczby pojawiających się skalnych bloczków. Nasz bohater – niebieski górnik jest zagrożony – bloczki przybliżają się do niego. Ale możemy mu pomóc je zbić przy pomocy latającego kilofa. Jednak kilof ten zbija tylko bloczki, które przylegają do siebie i w dodatku są w tym samym kolorze.

Nasz górnik to bardzo śmieszny i sympatyczny krasnal – niebieski stworek mieszkający w lesie. Jego zawód to właśnie praca w kopalni, dzięki niej ma wymienia punkty na pieniążki i może kupić jedzenie dla siebie i swojej rodziny. Nie jest to jednak zwykła praca, taka jaką wykonuje górnik w naszym kraju, w krainie naszego górnika jest tak, że bloczki w kopalni same spadają z góry i górnik stojąc w określonej odległości rzuca kilofem. W sumie to praca połączona trochę z zabawą:) Ale wyobrażacie sobie rzucać tak cały dzień? Trzeba być silnym. Dlatego pomóżcie mu zdobyć jak największą ilość punktów, żeby jego trud nie poszedł na marne.

Sterujemy myszką. Klikamy tam, gdzie ma polecieć kilof, czyli gdzie mamy 2 lub więcej bloczków tego samego koloru.

Mine No. – Pokazuje, który to poziom,
Mine Depth – Pokazuje ile ścian bloczków jeszcze nadejdzie (wstrząs na ekranie i nowa partia bloczków). Np. 5/22 to piąta ściana z 22.

Po prawej stronie mamy punktację – za każdy zbity bloczek dostajemy punkty + bonusy.

Wszystkim Dzieciom Miłego grania! życzy BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Puzzle