GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kacza Siatkówka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kacza Siatkówka (Tricky Duck Volleybal) – Jeśli lubicie sportowe gry dla dzieci to ta pozycja z pewnością jest dla Was. Zagraj w siatkówkę wcielając się w kaczora Daffy. Zadanie nie jest łatwe bo kaczorek ma naprzeciwko ma duuużego kaczora, który czasami potrafi mocno zaatakować. Ale, że kaczorek Daffy jest mniejszy nie oznacza, że nie jest sprytniejszy i że nie ma szans z tym kaczym dryblasem. Musimy co prawda się trochę wysilić aby wygrać każdą piłkę, ale efekty mogą być bardzo zadowalające co w konsekwencji może prowadzić do wygrania seta lub całego meczu. I tak jak w prawdziwej siatkówce staraj się przebić piłkę na drugą stronę, kiedy się da atakować i bronić mocne ataki przeciwnika. Nawet te tzw. atomowe uderzenia są odebrania, wystarczy się tylko trochę postarać.

Do wyboru mamy 3 poziomy trudności i gramy 1, 3 lub 5 setów.

Sterowanie:

Strzałkami w prawo / w lewo – poruszanie,
Spacja – serwis, odebranie piłki.

Bonusy takie jak atomowe i inne ekwilibrystyczne odbijanie piłki otrzymujemy podczas gry – o tym informują nas „zapalone” literki Z, X, C i V – aby je wykorzystać podczas gry naciskamy odpowiednią literkę.

Drogie dzieci! Oprócz tej gry imitującej siatkówkę zachęcam Was do zebrania się w gronie kolegów i koleżanek i zagrania w prawdziwą siatkówkę. Jeśli nie macie dostępu do boiska to wystarczy mieć piłkę i gdzieś w parku wybrać dwa drzewa rozwiesić między nimi sznurek – imitujący siatkę, zebrać znajomych i do dzieła!

A więc… Gramy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Sportowe, i Gry Zwierzęta