GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Księżniczki Supermenki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Księżniczki Supermenki (Super Princesses) – Posiadanie super mocy jest prawdopodobnie bardzo fajne. Ale to też ogromna odpowiedzialność. Czy też byś chciała posiąść jedną z takich mocy? Która by to miała być? Czy chciałbyś latać, czy być mega szybką osobą? A może kusi Cie bycie niewidzialną lub panowanie nad żywiołami?

Nie wszystko, co jest możliwe w filmach może stać się naprawdę. Ale na pewno może się zdarzyć w bajkowym świcie. Dlaczego więc nie pobawić się i nie dać super mocy naszym ulubionym księżniczkom. One co prawda i tak są cudowne, a niektóre z nich, jak Elsa i Roszpunka mają swoje moce, ale przecież można poeksperymentować  i zobaczyć, czy czułyby się dobrze z innymi zdolnościami. W kolejce po taką chwilę stoją też inne dziewczyny. A są to m. innymi:  Anna, Śnieżka, Dżasmina, Bella, Aurora i Cinderella. Daj im tę szansę a sobie spraw przyjemność i stwórz dla nich odpowiednie super-bohaterskie stroje.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie