GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Naleśnikarnia

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Naleśnikarnia (Papas PanCakeria) – Po grach takich jak Lodziarnia (Papa’s Freezeria), Pizzeria (Papa’s Pizzeria) czy Papa’s Burgeria przyszedł czas na cudowne i uwielbiane przez wszystkie dzieci na całym świecie naleśniczki.

A będą to nie jakieś tam zwykłe naleśniki, ale Naleśniki Papy – a więc marka sama w sobie:). Tym razem podejmujemy wyzwanie i rozpoczynamy pracę w naleśnikarni. I tak jak zawsze w grach Papy mamy w grze wspaniały tutorial powie nam co i jak w grze, abyśmy jak najlepiej wypadli. Zaczynamy jak zawsze od przyjęcia zamówienia, potem przejście do sekcji pieczenia, a następnie do fantastycznej sekcji z ozdabianiem i dodatkami.

Każdy sektor to inny rodzaj pracy i inny rodzaj skupienia – o ile pieczenie Grill Station nie jest zbyt skomplikowane, o tyle przy „wykańczaniu” naleśnika w sekcji Build Station musimy się przyłożyć. A wszystko musimy robić szybko i sprawnie bo tam za drzwiami Order Station czekają coraz bardziej wygłodniali klienci naszej słodkiej restauracji.
Z każdym zaliczonym levelem osiągamy wyższy poziom w naszej pracy i dostajemy nowe zadania i zarabiamy więcej kasy. Oczywiście pieniądze mądrze gospodarujemy na coraz to nowsze sprzęty i dobra, aby nasz lokal stawał się lepszy i lepszy.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikaj i realizuj złożone zamówienia.

Domowe Naleśniki. A Wy Kochane Dzieci jakie naleśniki najbardziej lubicie? Ja Wam zdradzę mój sekret: Uwielbiam naleśniczki zwinięte lub złożone w ćwiartkę, a do środka zawsze wkładam krem czekoladowy i pokrojone w plasterki banany Mmmmniaam Pyycha, już mi ślinka cieknie…:)

To jeszcze Wam opowiem dowcip, a w zasadzie zapytam:
– Znacie kawał o naleśniku?
Nie? To proszę: Leży leśnik na leśniku:):):) (lepiej brzmi jak się go opowiada a nie pisze)

Miłej, naleśnikowej:) zabawy i smacznego! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje