GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Princesses Festival Fashion

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Princesses Festival Fashion – Ariel, Roszpunka i Aurora znają się od lat i uwielbiają spędzać ze sobą czas. Świetnie się dogadują i wiedzą, że wspólne wyjazdy i wyprawy zawsze będą udane. Wszak najważniejsze jest dobre towarzystwo.

Nasze księżniczki uwielbiają wszelkiego rodzaju festiwali muzyczne. Dwa ulubione to Coachella i Tomorrownight. W tym roku stała się rzecz niefartowna. Oba festiwale odbywają się w jednym, wspólnym terminie. Nie ma fizycznej możliwości bycia obecnym na nich obu, dlatego dziewczyny muszą wybrać tę, na który jadą. Może wesprzesz je radą a po podjęciu decyzji pomożesz im skompletować odpowiednią do wybranego wydarzenia stylizację. Łagodnie, zwiewnie i dziewczęco, czy odważniej i niebanalnie? Wybór należy do was a my oferujemy szeroką gamę fryzur, sukienek, spodni, bluzek, butów i innych akcesoriów. A wszystko ma służyć dobrej zabawie.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Fryzjer, Gry Makijaż, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie