GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Randka Seleny Gomez

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Randka Seleny Gomez (Selena Gomez Couple Goals) – Selena Gomez to znana piosenkarka i aktorka. Wokół niej mnóstwo uwielbiających ją fanów i polujących na fotki paparazzi, ale nic nie zastąpi prawdziwej miłości.

Jakiś czas temu Selena zerwała ze swoim chłopakiem. Teraz, po jakimś czasie zauważyła, że jej uczucie do niego nadal jest silne. Z miłością nie wolno igrać i Selena już o tym wie. Musi odzyskać swojego ukochanego. Aby tak się stało, przyłoży wszelkich starań aby zwrócić na siebie jego uwagę. Niechaj on wie, że warto dać jej jeszcze jedną szansę. Zadbaj o to, aby Selena prezentowała się nienagannie na gali. Dobierz odpowiednią stylizację. Selena odzyska chłopaka dzięki Twojej pomocy i będzie się mogła podzielić swoim szczęściem na profilu. Wrzuci tam fotki i wreszcie będzie mogła się cieszyć spotkaniem z ukochanym w domowych klimatach.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn, Gry Przygodowe, Gry Symulacje, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie