GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Retro Przygoda w Zamku

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Retro Przygoda w Zamku (Pixel Castle Runner) – Myślę, że gdy przełamie się pierwsze opory przed pixelami, to czeka graczy przednia zabawa.

Pewien znamienity rycerz dostał się w tak niepokojące i nieznane rejony zamku, że … nie, nie obleciał go strach, ale po prostu nie podoba mu się to otoczenie. Nie należy więc go przymuszać do dłuższego tam pozostawania i podać mu rycerska dłoń w trakcie ucieczki. Yyyyy. Ucieczka to złe słowo. Powiedzmy, że w taktycznym odwrocie. Tak, czy inaczej podajmy mu tą dłoń aby mógł bezpiecznie opuścić lochy. Oczywiście jest tu ciemno, więc posterujcie rycerzem w trakcie jego wędrówki. Przeskakujcie między platformami i uważajcie na groźne pułapki, bo strata takiego rycerza byłaby ciosem dla królestwa. Przy okazji może byście zabrali trochę świecidełek i skarbów. Od przybytku głowa nie boli. Za to od nadziania się na ostrza owszem.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy Bobibobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, i Gry Zbieranie i Łapanie