GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Sałatka Owocowa

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Sałatka Owocowa – przygotowujemy i kroimy owoce do pysznej sałatki według podanego wzoru. Na początku wybieramy jeden z trzech rodzajów sałatki jaką chcemy zrobić. Do wyboru sałatka numer 1, sałatka numer 2 lub sałatka numer 3. Kliknijcie w wybrana przez siebie lub zagrajcie we wszystkie po kolei i sami przekonajcie się, która z nich jest najlepsza. Owocowe szaleństwo czas zacząć. A jakie składniki pojawią się w sałatkach?

Składniki to między innymi: jabłka, winogrona, kiwi, ananas, gruszki, truskawki, banany, brzoskwinie i wiele, wiele innych.

Na początku gry musimy uporać się z dość żmudną pracą jaką jest krojenie owoców. Acha dość  ważną rzeczą, której nie widzimy w grze jest to, że każdy owoc został dokładnie umyty wodą przez pokrojeniem. No więc kroimy przy pomocy noża, ale pamiętajmy, że jeśli są wytyczone linie na danym owocu, musimy kroić go dokładnie po liniach, a więc kliknąć na początku linii i przeciągnąć myszką po owocu w dół. Jeśli coś pójdzie nie tak, musimy spróbować ponownie, bo poziom zostanie nie zaliczony. Nie zrażajcie się od razu niepowodzeniem, najlepiej kilka razy wypróbować sobie jak kroi nasza myszka i przystąpić do działania.

Po zagraniu w taką grę możecie przygotować taką sałatkę w domu dla swoich bliskich, a polanie jej sosem czekoladowym? Mniam świetny pomysł!

Powodzonka życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie