GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Skoki Narciarskie

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Skoki Narciarskie to jeden z najbardziej lubianych sportów zimowych w Polsce. Z pewnością jest to spowodowane sukcesami czy to naszego wcześniejszego mistrza Adama Małysza czy to teraźniejszego Kamila Stocha. Niewątpliwie jednak Małyszomania czy też Stochomania udzieliła się po części każdemu. I to jest bardzo piękne. Skoki Narciarskie stały się naszym sportem i dobrem narodowym, a dopingującymi mu najważniejszymi osobistościami w Państwie na czele z Prezydentem Polski.
W samej grze bierzemy udział w turnieju – takim małym turnieju w którym oczywiście oceniane będą nasze skoki narciarskie. Najważniejsze to wystartować gdy zabłyśnie zielone światło, dobrze się wybić z progu, a następnie wylądować. Teoretycznie trzy proste czynności, które mogą nam dać niesamowitą odległość i sporo punktów lub przysporzyć sporo kłopotów. Oczywiście wolimy to pierwsze – walczymy z kilkoma innymi skoczkami oddając skoki na przemian.

Sterowanie
– spacją startujemy, wybijamy się i lądujemy. Wszystko trzeba zrobić w odpowiednim czasie.
– strzałki góra / dół – kontrola lotu.

Powodzenia Mali – Wielcy Skoczkowie! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Fizyczne, Gry Sportowe, Gry Sporty Zimowe, i Gry Zręcznościowe