GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Śpiewające Grzybki

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Śpiewające Grzybki – czy widziałeś kiedyś śpiewające grzybki? Jeśli nie to tutaj masz szansę tego doświadczyć:). Klikaj na grzybki, aby wydobyć z nich dźwięki. Możesz także nagrać swoją kompozycję klikając wcześniej Record. Aby odtworzyć kliknij Play, aby zatrzymać kliknij Stop. Dzięki temu tworzycie swoje własne utwory. Może okazać się, że taka zabawa dźwiękami będzie super rozrywką i będzie Wam to fajnie wychodzić. Powinniście wtedy pomyśleć o rozpoczęciu gry na jakimś instrumencie lub zajęcie się bardziej na poważnie komponowaniem, czyli tworzeniem muzyki. Być może macie bardzo dobry słuch i potraficie zestawiać ze sobą dźwięki. Poczucie rytmu łatwo też dostrzec kiedy po prostu słuchacie muzyki. Jeśli tupiecie nogą, ruszacie palcem lub pstrykacie w jej rytm, to słuch macie na piątkę:)

Początek jesieni to dobra pora na zbieranie grzybów. Lubicie zbierać grzyby? Czy może bardziej od zbierania wolicie je jeść? Wycieczka na grzybobranie to świetna przygoda. Mamy okazję obcować z prawdziwą naturą, poznać różne gatunki drzew, krzewów i roślin. Jeśli będziemy mieli szczęście, to zobaczymy również zwierzęta leśne, nie tylko owady, ale też sarny czy jelenie. Pamiętajcie, aby być wtedy cichutko, nie wystraszyć zwierząt leśnych, a przyglądanie się im z bliska będzie niezwykłą przygodą. Nigdy nie zbierajcie grzybów jak popadnie. Nie wszystkie są jadalne, a niektóre są bardzo trujące, dlatego zawsze pytajcie się kogoś starszego, kto zna się na grzybach, czy nadaje się on do zerwania, czy nie. A jeśli nie jesteście na 100% pewni, to lepiej nie ryzykować i nie zabierać takiego nieznanego grzyba do domu. Nie jedzcie również jagód czy poziomek prosto z krzaczka, mogą mieć na sobie zarazki i bakterie.

Gotowe Melodie – możesz nacisnąć jeden z przycisków po lewej stronie, aby wysłuchać gotowych melodii „wyśpiewanych” przez grzybki, m.in. znajdziesz tam np. Happy Birthday To You.

Sterujemy – myszką,

Bawcie się tą muzyką prosto z lasu!:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Zabawy dla Dzieci