GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Truskawkowa Moda

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Truskawkowa Moda (Girls Fashion Performance) – Truskawkowe Ciastko uwielbia słońce i ciepełko na dworze. Wtedy jej ulubione owoce, truskawki są najsłodsze. A z takich słodkich owoców można zrobić ciasto i zaprosić przyjaciółki.

Każda okazja jest dobra aby zaprosić, albo wybrać się z wizytą do najlepszych przyjaciółek. Czas spędzony na pogaduchach i przy akompaniamencie śmiechu to najlepsza propozycja na każdą porę dnia. Dlatego trzy koleżanki już się szykują do spotkania. Wszystkie trzy lubią ładnie wyglądać i mają mały dylemat, jak się ubrać. Może Tobie uda się zaproponować każdej z nich jakiś ciuszek i dodatki. Na każda przyjdzie kolej. Jedną po drugiej ubierz w rzeczy, które prezentowane są po lewej stronie ekranu. Będą tam bluzeczki, spódniczki, rajstopki i różnego rodzaju akcesoria. Klikaj w nie a od razu zobaczysz, jak się prezentują na postaci. Jeśli osiągniesz zamierzony efekt, zatwierdź stylizację i przejdź do następnej, czekającej z niecierpliwością dziewczynki. Na pewno będą urocze i szczęśliwe.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie