GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wikingowy Lodołamacz

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wikingowy Lodołamacz (Ice Breaker) – to ekstra gra logiczna, w której naszym zadaniem jest uwalnianie uwięzionych wikingów. Wikingowie są uwięzieni nietypowo – są oni… zamrożeni:). A więc tak: jeden z wikingów czeka w łodzi na kolegów, a nasza w tym głowa, aby oni tam dotarli. W tej grze mamy bardzo dużo plansz do przejścia, dlatego nie ma na co czekać, bo wikingowie zbyt długo nie wytrzymają w tym lodzie.

Wikingowie pływali po morzach w rejonach skandynawskich gdzie jak wiadomo jest bardzo zimno, no i pewnej lodowatej wręcz nocy zamarzli na kość.

Uwalnianie wikingów polega na odcinaniu lodu, ale uwaga musimy tak odciąć lód aby:

– po pierwsze – uwolnić wikinga razem z otaczającym go lodem,

– po drugie – utorować drogę dla spadającego, zamrożonego wikinga.

W kolejnych levelach uwalnianie wikingów robi się coraz bardziej skomplikowane, a czasami wręcz niemożliwe, ale spokojnie wszystkie 40 leveli jest do przejścia. Czasem jednak wymagają one więcej cierpliwości i logicznego myślenia. Ale jeśli lubicie gry logiczne, to na pewno dacie radę, tym bardziej, że rozwijacie wtedy swoje szare komórki, a mózg pracuje szybciej.

Sterujemy – przy pomocy myszki odcinamy interesujący nas kawałek lodu. Klikamy w jednym miejscu i nie puszczając przeciągamy – zaznaczając pole do odcięcia.

Uwolnij Wikingów! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Fizyczne i Gry Logiczne