GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wróżkowy MakeOver

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wróżkowy MakeOver (Fairy Tinker Makeover) – Piękny jest dzień, gdy słońce świeci i jest się uroczą wróżką, które dzięki swoim skrzydełkom może ten świat oglądać z wysoka.

Trochę gorszy może być ten dzień, gdy rano w lustrze zobaczy się pryszcze, ziemistą cerę i inne niedoskonałości. Okazuje się bowiem, że nawet śliczne wróżki mogą mieć gorszy poranek i jednak muszą zadbać o skórę, aby wyglądała promiennie i zdrowo. I taki poranek zastał właśnie naszą wróżkę, która pędzi na powitanie wschodzącego słoneczka. Nie może tego przegapić a jest nieprzygotowana. Pomóż jej w przeprowadzeniu porannych zabiegów pielęgnacyjnych. Maseczki, kosmetyki i zabiegi higieniczne pozwolą jej odzyskać promienny wygląd a dzięki fantastycznemu makijażowi oraz perfekcyjnie dobranemu strojowi, będzie się przepięknie prezentować w towarzystwie innych wróżek. Klikaj, nakładaj, zmywaj i baw się dobrze.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Makijaż, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pielęgnacja, i Gry Symulacje