GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wypasiona Pizza

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wypasiona Pizza – fantastyczna, darmowa gra – aplikacja na Androida dla małych i dużych, którą możesz pobrać już teraz stąd Wypasiona Pizza. Dzieci znajdą tu świetną zabawę połączoną z nauką.
Kuchareczka Hania zaprasza na pyszną pizzę z pieca prosto z włoskiej restauracji. Mnóstwo składników do wyboru i nieograniczona zabawa z nieskończoną ilością kombinacji sprawią, że w tej grze dziecko nie będzie się nudzić. Ponadto do wyboru mamy różne kształty pizzy: tradycyjna okrągła, domowa kwadratowa lub nietypowa w kształcie kwiatu czy serca. Po wybraniu kształtu będziemy polewać pizzę jednym z czterech dostępnych sosów by w kolejnym kroku uzupełnić ją o ulubione składniki takie jak pomidory, mozarella, pieczarki, krewetki, ananas, szynka czy parówki podzielone odpowiednio na kategorie:
– sery (6 różnych serów),
– mięsa (6 rodzajów mięsa),
– warzywa (16 dodatków warzywnych)
– ryby i owoce morza (8 różnych składników).
Tak przygotowaną pizzę pieczemy w prawdziwym piecu na ogniu pozwalając aby powoli uwalniał się aromat pieczonej pizzy i jej składników. Na koniec możemy pizzę zabawnie przyprawić i przystroić uzupełniając ją o świeże listki bazylii, rukoli czy parmezan, zaś wyciskanie ketchupu czy sosu czosnkowego będzie dla dzieci prawdziwą frajdą.
Podczas gry towarzyszą nam animowane scenki przygotowywania i pieczenia pizzy, bardzo przyjazne dźwięki imitujące cały proces tworzenia pizzy oraz muzyczka rodem ze słonecznej Italii dzięki czemu jeszcze bardziej wczujemy się w rolę kucharza i poczujemy atmosferę prawdziwej pizzerii.

Trzy tryby gry:
– relaks – gdzie przygotowujemy pizzę według własnych upodobań,
– pamięć – w której staramy się zapamiętać jak najwięcej składników i zrobić pizzę wg. przepisu,
– układanka – w której naszym zadaniem jest umieścić składniki pizzy na swoich miejscach,

Wybór kucharza.
Domyślną kucharką w tej grze jest Hania jednak możemy to w bardzo łatwy sposób zmienić zastępując ją na tym stanowisku wstawiając np. swoją fotkę. Możemy to zrobić na dwa sposoby
– robiąc zdjęcie prosto w grze,
– ładując dowolne zdjęcie ze swojego urządzenia.
Każde ze zdjęć możemy obracać, pomniejszać, powiększać oraz przesuwać tak aby je odpowiednio dopasować do sylwetki kucharki / kucharza. Kucharz ten na koniec gry trzyma w rękach wykonaną pizzę i może sobie z nią zrobić pamiątkowe zdjęcie, które zostanie zapisane w galerii.

Smacznego! Polecam! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry dla Dzieci, Gry Gotowanie, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pamięć, Gry Puzzle, Gry Układanki, i Zabawy dla Dzieci