Sąsiedzi: Przeprowadzka

aby móc oceniać filmy.

Ocena filmu:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

aby dodać do ulubionych.

Sąsiedzi: Przeprowadzka – film animowany, a w roli głównej nasi ulubieńcy – szaleni sąsiedzi z głowami pełnymi pomysłów. W tym odcinku. Pat i Mat transportują meble z mieszkania do domu na wieś. A więc czeka ich prawdziwa przeprowadzka. Jak sobie poradzą?

Na początku wszystko wygląda dobrze, wynoszenie mebli, pakowanie, tylko auto mają troszkę nie dostosowane do przeprowadzek. No cóż reorganizacja ułożenia mebli na aucie i powinno się udać. Piękna wieża z mebli ułożona, więc mogą w końcu ruszać. Myślicie, że naprawdę już po kłopocie? Oj chyba nic z tego. Ależ oni są śmieszni. Ilość różnych konstrukcji budowanych na aucie jest niesamowita. No i w końcu ruszyli, ale oczywiście nie bez przygód i niebezpiecznych zdarzeń. Obejrzyjcie sami do końca i zobaczcie jak się to skończy. Nie będę już więcej zdradzał, ale zapewniam, że emocja i dobra zabawa do samego końca tego odcinka gwarantowane.

A Wy wiecie jak najlepiej zorganizować przeprowadzkę? Oczywiście potrzebny jest duży, dostawczy samochód, ale ważnym elementem jest opis każdego kartonu, do którego pakujemy jakieś drobne rzeczy, czy ubrania. Warto opisać każdy karton dokładnie co w nim jest, dzięki temu szybko znajdziemy potrzebne rzeczy.

Odtwarzanie – kliknij na strzałkę aby odtworzyć film.

Oglądaj z przyjemnością. BobiBobi!

Kategorie Filmów
Zagraj także w podobne filmy w kategoriach: Bajka Sąsiedzi