GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Adam i Ewa: Rajska Przygoda

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Adam i Ewa: Rajska Przygoda (Adam and Eve) – to gra przygodowa typu Point & Click, w której głównymi bohaterami są tytułowi Adam i Ewa*. Razem z nimi przenosimy się do pięknego i pierwszego na świecie raju, gdzie hasają dzikie zwierzęta i rosną dziwne, niespotykane rośliny, a życie toczy się zgodnie z naturą. Wiele rzeczy może Was w tej grze zadziwić, ale cel jest bardzo szczytny. Musicie pomóc Adamowi dotrzeć do swojej ukochanej Ewy.
Czasami na swej drodze możemy spotkać np. wielkiego dinozaura lub innego stwora z którym jednak zawsze można się „dogadać”. Naszym zadaniem jest w każdym z etapów użyć odpowiednich narzędzi (poprzez klikanie na nie), aby nasz bohaterski Adam mógł pokonać drogę i dotrzeć do utęsknionej Ewy.

Sterujemy – przy pomocy myszki. Klikamy, klikamy i klikamy:).

Powodzenia! Rajska przygoda czeka.. BobiBobi
* Adam i Ewa – to według Biblii pierwsi, symboliczni i wtedy jedyni mieszkańcy ziemi, których stworzył Bóg. Według opowieści byli oni mieszkańcami raju zwanego Edenem, nie znali czegoś takiego jak wstyd czy zło, żyli szczęśliwie i niczego im nie brakowało. Jedyną rzeczą, której zakazał im ich Stwórca było zjedzenie jabłka z Drzewa Wiedzy. Kuszeni przez węża Ewa i Adam złamali zakaz po czym natychmiast zaczęli rozróżniać dobro i zło. Złamanie zakazu poskutkowało wygnaniem ich z raju i przekleństwem.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, i Gry Szukaj i Klikaj