GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Tęczowy Zajączek

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Tęczowy Zajączek (Rainbow Rabbit Adventure) – zapraszam do przygody z wyjątkowo rozrywkowym, małym zajączkiem i jego kompanem. Przeżyj razem z nimi przygodę w tęczowej krainie. Zajączki pewnie spieszą się, aby moc pobawić się troszkę zanim zacznie się Wielkanoc. Dołączysz do zabawy?

Mały zajączek Pi jest bardzo niegrzeczny, same wybryki mu w głowie. Uwielbia przygody i co dzień musi zorganizować sobie coś nowego. Jego wiernym kolegą jest zajączek o imieniu Si. Dziś wybierają się wspólnie do tęczowej krainy. Co tam zobaczą? Czy odnajdą garnek ze złotem na końcu tęczy? Wybierz się z nimi i sprawdź to sam! Możesz gra sam, na dwie ręce lub z kolegą czy koleżanką.

Do przejścia jest aż 25 plansz. Rozpocznijcie przygodę z tą świetną platformówką. Kierujemy się w górę pokonując po drodze wszystkich wrogów. Kiedy nieprzyjaciel się zbliża kładziemy mu tęczę pod nogi, a ten zamienia się w bąbelka. Możemy wtedy przez niego przejść zbierając 100 punktów. Dobra zabawa gwarantowana!

Sterowanie

1 gracz: A – w lewo, D – w prawo, J – położenie tęczy, K – skok,
2 gracz: strzałkami klawiatury w lewo i w prawo, 2 – położenie tęczy, 3 – skok.

Bobibobi zaprasza! Po przygodę Moi Mili!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dwóch Graczy, Gry Platformowe, Gry Wielkanocne, i Gry Zwierzęta