GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Malowanka Wesołe Pieski

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Malowanka Wesołe Pieski – zabawa z piłką może być niezłą frajdą.., a może by tak zakopać kość.., w sumie to jedzonko też kusi zapachem.. :). Te słodkie i wesołe szczeniaki świetnie się bawią w swoim ogrodzie. Dołącz do nich i pokoloruj każdego z nich jak tylko chcesz. Masz do wyboru całą gamę kolorów.

Pieski są trzy – to niezła gromada – jeśli macie zwierzaka w domu lub na podwórku to wiecie, że nawet jeden potrafi nieźle napsocić, a co dopiero takie stado. Widać, że są to szczeniaki, bo bawią się z ogromnym zapałem. Jeden zaraz wyskoczy za płot w pogoni za piłką. Mam tylko nadzieję, że nic sobie nie zrobi i że nie przebije piłki tymi ostrymi pazurkami. Drugi piesek czai się przy swojej misce z jedzeniem. Cieszy się, że coś tam ma do przekąszenia i udaje, że poluje na to jedzenie sam. No ale chyba mu to jedzonko nie ucieknie sprzed nosa, więc może być spokojny. A trzeci wydaje się być najbardziej spokojny, a może jest po prostu zmęczony po jeszcze większych harcach ze swoim rodzeństwem. No cóż siedzi i pilnuje swojej budy, a przed nim leży smakowita kość.

Steruj przy pomocy myszki. Kliknij na paletę aby pobrać kolor, a następnie kliknij miejsce, które chcesz pokolorować na obrazku.

Zagraj także w Malowanka Wesołe Pieski 2

Miłej i kolorowej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Kolorowanki, i Gry Zwierzęta