GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Dora: Psia Przygoda

Ocena gry:

8.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Dora: Psia Przygoda (Dora’s Puppy Adventure) – w tej grze Dora wraz ze swym pieskiem chce uratować inne zamknięte pieski. Naszym zadaniem jest im w tym pomóc, a nie jest to proste, ponieważ pieski znajdują się za kratami, które są zamknięte na cztery spusty* – dosłownie (na cztery zamki). Jak się pewnie domyślacie do 4 kolorowych zamków potrzeba 4 odpowiadających im kolorami kluczyków. I tu inicjatywę przejmuje dzielny piesek Dory, którego zadaniem jest dotrzeć w każdym levelu do kluczyka. Podczas pokonywania drogi piesek zbiera kostki – biega i skacze, ale może podążać tylko do przodu, a więc jeśli przegapimy jakąś kostkę to ta przepada.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Tam gdzie kursor myszki tam biegnie nasz piesek. Aby podskoczyć klikamy lewym przyciskiem myszki.

Play – aby zacząć grę, następnie odczekaj parę sekund – w tym czasie Dora udzieli Ci wszystkich niezbędnych instrukcji. Możesz także kliknąć Skip aby pominąć instrukcje Dory.

Uwolnij pieski razem z Dorą i jej psiakiem! BobiBobi

*Zamknąć coś na cztery spusty oznacza zamknąć coś bardzo dokładnie, nie koniecznie na cztery zamki, ale całkowicie, bez możliwości otworzenia. Na szczęście w tej grze kluczyk znajdzie dla nas psiak.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Przygodowe, Gry Znane Postacie, i Gry Zwierzęta