GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Głodny Pingwin

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Głodny Pingwin – Dłuższe przebywanie na biegunie ziemi mogłoby odmrozić stopy i nosek. Ale w tej grze nie będzie czasu na stanie a zmarznięcie na pewno wam nie grozi.

Wciel się w pingwina, który, jak na prawdziwego pingwina przystało uwielbia rybki. Wszelkiej postaci, w każdej ilości i o każdej prze dnia. Właśnie znalazł się na lodowym labiryncie i ma okazję najeść się do syta bez moczenia dzioba w zimnej wodzie. Rybki dosłownie przed nim leżą. Wystarczy je szybko połykać. A nawet bardzo szybko, bo na drodze do szczęścia i bezpieczeństwa stają dwa polarne niedźwiedzie. Spotkanie z nimi na pewno nie będzie przyjemne. Obejrzyj sobie trasy labiryntu i poruszaj się od rybki do rybki. Napełniaj brzuszek a gdyby niebezpieczeństwo się zbliżało to warto zahaczyć o łowiącego Eskimosa, który da Ci czasową ochronę przed miśkami. Ile uzbierasz rybek i czy miśki Cie nie dopadną, zanim skończysz posiłek?

Sterowanie – palcem (tablet) klawiaturą (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Zbieranie i Łapanie, Gry Zręcznościowe, i Gry Zwierzęta