GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Grzybiarz

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Grzybiarz (Mushroomer) – Na grzyby nie zawsze jest co prawda odpowiednia pora, ale za to możemy wybrać się na wirtualne grzybobranie i do tego przeżyć fantastyczną przygodę.
Na Grzyby! Naszym zadaniem w tej grze jest pozbierać z planszy wszystkie grzyby. Pamiętaj, że jeśli nie zbierzesz wszystkich wymaganych grzybków to nie pokaże Ci się brama dzięki której wyjdziesz z lasu czyli przejdziesz do kolejnego poziomu.
Na swej drodze spotkasz mniejsze i większe głazy, które gdy odpowiednio poprzesuwasz lub pozrzucasz pomogą Ci się przedostać we wszystkie trudno dostępne miejsca żeby pozbierać grzybki. Czasem musimy trochę pogłówkować żeby dostać się w odpowiednie miejsce.

Sterowanie
– strzałki – chodzimy (w prawo, w lewo) i skaczemy (strzałka w górę),
– spacja – używamy jej aby zniszczyć głaz (czasami nie warto go niszczyć bo może nam się przydać:)).

Prawdziwe Grzyby. Pamiętajcie Drogie Dzieci, że w prawdziwym świecie i w lesie nie zbieramy wszystkich grzybków, ale tylko te, które bardzo dobrze znamy i w dodatku każdym naszym znaleziskiem warto pochwalić się mamie, tacie, babci lub dziadkowi. Oni na grzyby chodzą nie od dziś i na pewno znają grzybki lepiej od Was. Jestem o tym przekonany. A jeśli do jakiegoś grzybka nie jesteście przekonani czy jest dobry czy trujący to lepiej go wogóle nie ruszać.

A więc Zapraszam Wszystkie Dzieci na Grzybobranie!
Miłej Zabawy! życzy BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Znajdź Drogę