GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Misja Gandalfa

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Misja Gandalfa (Gandy’s Quest) – to ciekawa platformówka z rześkim staruszkiem imieniem Gandalf w roli głównej. Pomóż staremu Gandalfowi spełnić swą misję – musi on pokonać pełną niebezpieczeństw drogę. Przeszkadzają mu w tym wszelkiego rodzaju stwory, pająki, kolce, bandziory – ale nie martw się Nasz bohater ma aż 20 żyć. Podczas swej wędrówki zbierasz także monety, dzięki którym zdobywasz punkty. Uprzedzam nie jest łatwo:(!

Gandalf jest już starszym człowiekiem i nie zawsze pamięta co i gdzie zostawił. Ostatnio miał wiele wypraw, przygód i odwiedził dawno niewidzianych znajomych.
Kiedy był w Orthanc, zgubił swoją ulubioną, drewnianą fajkę. W tej grze prosi Cię więc o pomoc w odszukaniu jej. Droga będzie niebezpieczna i trzeba unikać wrogów. Ale dzięki zebranym monetom będzie mógł kupić również nową drewnianą fajkę. Skacz po zielonych platformach i zbieraj co się da. Czasami gdy drzewo jest blisko, nie można przejść dołem planszy, więc trzeba pokonać drogę górą. Sprawdź ile czasu Ci to zajmie i ile punktów zdobędziesz.

Start Game – aby rozpocząć grę,
Sterowanie za pomocą kursorów klawiatury (w lewo, w prawo i skok w górę),
Time – czas (im szybciej przejdziesz level, tym więcej dostaniesz bonusów),
Score – liczba punktów,
Lives – to życia Gandalfa.

Trzymam Kciuki:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe