GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kryształki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kryształki (Crystal Island) – to platformówka, w której chodzisz czerwoną kulką i zbierasz niebieskie, ośmiokątne kryształki. Po zebraniu wszystkich pojawia się żółty finałowy kryształek-gwiazdka, po zebraniu której przechodzisz do następnego levelu. W wykonaniu zadania przeszkadzać będą Ci między innymi ruszające się zielone stworki i wystające kolce. Do zielonego stworka nie możesz podejść z boku, ale możesz go zniszczyć wskakując na niego z góry;) Ale co skąd właściwie wzięły się te zielone stworki? I dlaczego jesteś kulką?

Czerwone kulki żyły sobie spokojnie jedna przy drugiej, skacząc całymi dniami i odbijając się od siebie wiodły beztroskie życie. Niestety pewnego dnia nadeszła wielka powódź i zniszczyła wszystko co miały czerwone kulki. Ich domy, podwórka – to wszystko zniknęło pod wodą. Zresztą sami widzicie, jak woda faluje, a poza nią … nic. Z wody powychodziły również te wstrętne zielone glony i przeszkadzają kulkom w odbudowie swojego miasta. Twoim zadaniem jest pozbierać jak największą ilość kryształków, których potrzebujesz do odbudowy domków, sklepów i innych rzeczy. Nie daj się glonom i wygraj!

Sterowanie – za pomocą klawiatury:
strzałki – w prawo i w lewo, spacja – skok w górę,

Aby rozpocząć grę naciśnij: Play new game
Score – liczba punktów, Lives – Ilość żyć.

Uwaga! Jeśli nie uda Ci się przejść jakiegoś levelu, to nie martw się. Po straceniu ostatniego życia gra przeniesie Cię do Menu, a tam wystarczy kliknąć na „Play new game” i będziesz mógł kontynuować grę od momentu przerwania, co prawda z wynikiem 0 punktów, ale za to z nowymi życiami:)

Jakby co to Powodzenia …
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe