GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zimowa Platformówka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zimowa Platformówka (Running Blue) – to gra przygotowana z specjalnie z myślą o dzieciach. Rozpocznij grę z niebieskim stworkiem, którego zadaniem jest uwolnienie swoich kumpli z czeluści diabła o imieniu Glorg. Dodatkowym utrudnieniem w grze jest to, że musisz tego dokonać zanim skończy się czas – klepsydra w prawym górnym rogu gry. Musisz być sprytny i uważny. A czemu oni w ogóle mają takie tarapaty?

Stworków było na początku aż trzech: niebieski, czerwony i zielony. Mieszkają oni na innej planecie zwanej Stworkolandią, jednak raz w roku robią sobie wypad i lecą na planety z innym klimatem, czyli z inną pogodą. Tym razem postanowili zaszaleć i wybrać się do zimowej krainy bałwanków. Nie wiedzieli jednak, że na tej planecie żyje Glorg! Glorg to postrach wszystkich bałwanków i gości odwiedzających ich. Jest on bardzo zły i tym razem również dał znać o swoim okrucieństwie. Złapał zwiedzające stworki. Niebieskiemu udało się uciec i teraz musi uwolnić swoich pozostałych kolegów:” zielonego i czerwonego. Pomóż mu w tym!

Sterujemy – przy pomocy klawiatury.
Strzałka w prawo / w lewo – chodzenie,
Strzałka w górę / X – skok,
Ctrl / C – użycie broni (bomb).

Jeśli lubisz zimowe przygody, a w dodatku platformówki, w których się biega i skacze to ta gra z pewnością jest dla Ciebie!

Wspaniałej Zabawy! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe