GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kubuś na Tropie Zabawek

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kubuś na Tropie Zabawek – Kubuś to dobrze znany wszystkim dzieciom niedźwiadek, z którym najmłodsi mogą napić się czegoś dobrego, a w tej grze dla dzieci również przeżyć super przygodę i pomóc Kubusiowi w jego misji w fabryce zabawek.

Misja Kubusia. Misja naszego bohatera jest bardzo szlachetna i wypełniając ją razem z nim pomagamy nie tylko jemu, ale również wielu dzieciom. Już tłumaczę na czym ta misja polega.:)

Kubuś jest właśnie w fabryce zabawek. Jest to miejsce magiczne i chyba każdy z Was chciałby chociaż raz wejść do takiej fabryki. Dzisiaj macie okazję tam być i wypełnić misję. Po całej fabryce są porozrzucane zabawki. Wszystko jest w nieładzie, a te zabawki powinny jak najszybciej trafić do dzieci, które na nie czekają. Zabawki zbieramy do odpowiednio oznaczonych wózków, na przykład jeśli wózek ma nalepkę z autkiem, wrzucamy tam wszystkie samochody. Nad każdym wózkiem znajdziecie informację ilu jeszcze zabawek brakuje. Kiedy wózek będzie już pełny, przełączamy dźwignię, a zabawki zostaną wysłane do dzieci. Do przełączenia dźwigni służy przycisk akcji. Tym przyciskiem możecie również uruchomić maszynę produkującą zabawki, ponieważ niektóre trzeba będzie wyprodukować.

Sterowanie:
– Ctrl – przycisk akcji,
– strzałki – poruszanie,
– spacja – podskok.

Wspaniałej Przygody z Kubusiem! życzy Wam Wasz
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Platformowe, i Gry Znane Postacie