GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mała „Wielka” Przygoda

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mała „Wielka” Przygoda (Big and Small) – Myślę, że tą grę polubią wszystkie dzieci – te duże i te małe. Ośmielę się powiedzieć że: To dobra gra! Dlaczego? Bo małe dzieci na pewno z łatwością się w niej odnajdą i polubią małego, sympatycznego stworka, zaś starsze dzieci, młodzież oraz rodzice z przyjemnością oddadzą się tej przyjemnej i relaksującej rozrywce. Przekazuje ona bowiem coś więcej niż zwykłe granie.

Dzięki niej przenosimy się do świata wartości, o których w dzisiejszym świecie zapominamy – stanu wyższego, duchowości. Wracając do samej dobrej gry to opowiem Wam historyjkę z tej właśnie rozgrywki:

„Gdzieś bardzo bardzo wysoko w niebie jest kraina, która zwie się Shanti. Jest to kraina pełna dobroci i duchowej mądrości, której rosną piękne Kwiaty Lotosu.
Jednak pewnego razu stała się rzecz straszna – nastała ciemność i piękna harmonia i równowaga w kraju Shanti została zachwiana. Kwiaty Lotosu przestały pięknie kwitnąć i stały się zwykłymi roślinkami.
Na szczęście pojawił się mały niebieski robaczek – yoginek o imieniu Yogi. Ten wspaniałomyślny Yogi udaje się do innego świata w poszukiwaniu utraconego spokoju, szczęścia i harmonii – utraconego raju Shanti. Aby Kwiaty Lotosu znów zakwitły jak dawniej.”

Pomóż Yogiemu obudzić kwiaty lotosu – wystarczy, że do nich dotrzesz.

Sterowanie:
– chodzenie przy pomocy strzałek na klawiaturze w prawo i w lewo.
strzałka w górę – skaczemy.
spacja – Yogi staje się wielki (nie duchowo, bo taki oczywiście jest:)), ale dosłownie. Dzięki swemu rozmiarowi dostanie się tam gdzie normalnie się nie sięga. Aby wrócić do normalnego rozmiaru – jeszcze raz Spacja.
strzałka w dół – dobra energia. Jak mówi przysłowie „Wiara góry przenosi”. I tu właśnie mamy tego przykład – nasz bohater przy pomocy myśli potrafi skruszyć przeszkody.

Mały Yogi i Wielka Misja. Czy da radę? Z Twoją pomocą na pewno! Aby uatrakcyjnić nam podróż w tle towarzyszy nam piękna relaksacyjna muzyczka.

Zagraj w dobrą grę! Na dobrą grę zasługuje każdy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Logiczne, Gry Platformowe, i Gry Przygodowe