GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Głodny Króliczek


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Głodny Króliczek (Dak Dak Buffet) – nasz króliczek bardzo lubi jeść i chciałby pracować w restauracji. Kelner serwuje mu dania z ich karty menu, a króliczek ma zadecydować czym tak naprawdę jest każde z dań. Czy należy do kategorii mięs i ryb, warzyw czy słodkości i deserów.

Praca w restauracji to całkiem ciężka praca. Kucharz musi wyśmienicie znać się na gotowaniu i wszystkich produktach. Ale nawet kelner powinien wiedzieć co podaje gościom i umieć to polecić. Króliczek, który uwielbia jeść postanowił połączyć swoje hobby z pracą i zatrudnić się w jednej z restauracji. Zanim otrzyma pracę musi przejść mały teścik. Kelner serwuje mu potrawy, a króliczek odgaduje jaki jest to typ dania. Do wyboru są dania mięsne, warzywa i owoce oraz słodkości i desery. Kiedy danie pojawi się przed króliczkiem, kliknij na odpowiedni znak, aby doprze dopasować każde danie. Króliczek liczy na Twoją pomoc!

Sterowanie – klikamy na odpowiedni rodzaj jedzenia.

Wszystkim  dzieciakom życzę super zabawy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Logiczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Restauracja, Gry Zręcznościowe, i Gry Zwierzęta