GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Lemoniada

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Lemoniada (Holly Hoobie Lemonade) – to cały zestaw 3 gierek Holly Hoobie, w każdym levelu mamy inne zadanie związane z lemoniadą. A więc jeśli jesteście fanami lemoniady to zapraszam do tej świetnej gierki, a właściwie do trzech super gierek w jednej. Łyk lemoniady to coś, co gasi pragnienie najlepiej na świecie.

1 level – zbieramy spadające z góry (z drzew) owoce. Tam gdzie leci owoc, tam kierujemy nasz kosz i za zebrane owoce otrzymujemy punkty „Score”. Zbieramy, zbieramy, bo potem zrobimy lemoniadę. Mamy 30 sekund.

2 level – nalewamy lemoniadę. Musimy napełnić co najmniej 6 szklanek lemoniadą cytrynową i 2 truskawkową. Aby napełnić szklankę klikamy na dzbanek w momencie gdy szklanka znajdzie się pod nim. Czasu mamy „Time” mamy na to 30 sekund, „Score” zlicza nam punkty, a ilość nalanej lemoniady pokazana jest po lewej stronie.

3 level – dostarczamy lemoniadę:

– dla Joan 2 cytrynowe i 1 truskawkowa,
– dla Gary’ego 2 cytrynowe,
– dla Jessie – 1 truskawkowa,
– dla Dave’a – 2 cytrynowe.

Jeśli nasi bohaterowie dostaną więcej owoców niż trzeba to nie szkodzi – zdobędziemy dodatkowe punkty „Score”. Na wykonanie zadania mamy 30 sekund. W wykonaniu zadania przeszkadzają nam przelatujące postacie – musimy złapać odpowiednią lemoniadę i przeciągnąć dla Joan, Gary’ego, Jessie lub Dave’a.

Miłej zabawy:) BobiBobi (:

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Znane Postacie i Gry Zręcznościowe