GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

O-Błędny Rycerz

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

O-Błędny Rycerz (Valiant Knight) – to przygodowa gra dla dzieci, w której dzielny i zakochany rycerz próbuje zebrać złoto dla króla. Tylko dzięki temu uda mu się zdobyć zgodę na ślub z jego córką. Księżniczka i rycerz kochają się bardzo mocno, ale król stawia wymagania. Pomóż rycerzowi spełnić jego marzenie.

Błędny Rycerz naszemu bohaterowi chyba zbroja przysłania świat i chodzi trochę po omacku nie wiedząc tak naprawdę gdzie iść aby zebrać złoto. Dlatego bardzo liczy na Twoją pomoc – klikaj aby odwrócić jego bieg.

A było to tak: Rycerz i Księżniczka widywali się bardzo często na królewskim dworze lub podczas turniejów rycerskich. Bardzo szybko wpadli sobie w oko i próbowali potajemnie się spotykać. Jednak honor rycerza nie pozwalał mu na potajemne schadzki, dlatego postanowił zapytać króla o rękę jego córki. Król roześmiał się i zapytał: „A co Ty, biedny rycerzyku możesz zaproponować mojej córce? Nie masz nic oprócz zbroi”. Rycerz zasmucił się, ale postanowił nie poddawać się tak łatwo i zrobić wszystko, aby uzbierać tyle złota, aby zadowolić króla. Pomóż mu przejść wszystkie plansze i zebrać napotkane monety.

Sterowanie – myszką. Klikaj aby odwrócić

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Znajdź Drogę