GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Safari Fotos

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Safari Fotos – wybierz się na safari z tą pasjonującą gierką, w której naszym zadaniem jest wykonanie pewnej ilości dobrych jakościowo zdjęć. Jak wskazuje nazwa gry czeka nas wyprawa gdzieś w głąb Afryki pośród dzikiej przyrody. Celem naszej wędrówki będzie fotografowanie przyrody, szczególnie chodzi nam tutaj o zwierzątka takie jak: lwy, żyrafy, małpki, hipopotamy czy słonie.

Nauka przez Zabawę. Jeśli znacie język angielski albo macie kogoś w domu kto zna, mamę, tatę lub starsze rodzeństwo możecie wspólnie dowiedzieć się czegoś więcej o zwierzętach żyjących w Afryce. Kliknijcie na ramkę z napisem „about the animals”, a zobaczycie listę różnych zwierzaków, kiedy najedziecie kursorem myszki na któreś ze zwierzątek pojawi się tekst po angielsku właśnie, który będzie opisywał dane zwierzątko. Po kliknięciu we start game, mamy do wyboru dwa tryby gry: safari mode – w tym trybie gry Twoim zadaniem jest wykonać pewną ilość dobrych zdjęć pewnego zwierzaka w określonym czasie. Pierwsze zadanie to wykonanie dwóch dobrych zdjęć słoni. Pamiętajcie, że w prawym dolnym rogu biegnie czas. Ważne, aby cała postać słonia była w kadrze. Natomiast tryb free mode – to tryb gry, w którym nie ma określonego czasu, możemy fotografować jakie tylko chcemy zwierzątko, a za każde zdjęcie zbieramy sobie punkty.

Sterujemy przy pomocy myszki. Próbujemy „złapać” kadr, a następnie gdy złapiemy ostrość zdjęcia i dobre ustawienie klikamy aby zrobić fotkę.

Powodzonka na safari! BobiBobi 🙂

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Przygodowe, Gry Szukaj i Klikaj, i Gry Zwierzęta