GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Thrill Rush 5

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Thrill Rush 5 – Szalona zabawa na Wesołym Miasteczku? Kto by nie przystał na taka propozycję? Nic więc dziwnego, że kolejki do najbardziej ekstremalnych kolejek, huśtawek, korkociągów i temu podobnych są najdłuższe.

Tym razem nie musisz się martwić zbyt długa kolejką. Miejsce masz zagwarantowane na wielu poziomach. Przygoda zacznie się od poziomu pierwszego. Jego przejście da Ci możliwość kontynuowania zabawy na kolejnych. Wagonik już na Ciebie czeka. Aby dodać Twojej przygodzie jeszcze więcej smaczku i poziomu adrenaliny zapraszamy na, dosłownie jazdę bez trzymanki. Nie dość tego. Tory po których się poruszasz nie są prowadzone jednym ciągiem. Musisz więc sterować wagonikiem aby przeskakiwać nad dziurami w torach, wybierać odpowiedni trakt i przeżyć. Przy okazji zbieraj złote gwiazdki i bonusy. A to dopiero pierwszy etap i początek zabawy. Co przyniosą kolejne? Chcesz wiedzieć? Ukończ je wszystkie po kolei.

Sterowanie – palcem (tablet) klawiaturą (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zręcznościowe