GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Szyjemy Ubranka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Szyjemy Ubranka – to gra zręcznościowa dla dziewczynek i wszystkich, którzy lubią ubrania nosić, projektować i szyć. W gierce z SUE mamy ubranka, które są jeszcze niedokończone. Jadą na taśmie produkcyjnej w naszą stronę, czyli w stronę Sue, a my musimy złożyć je z części w odpowiedniej kolejności. Odpowiednie wciskanie strzałek na klawiaturze pozwoli na złożenie, czyli uszycie ubranka.

Sue zawsze marzyła o tym, aby tworzyć swoje własne ubrania. Potrafiła pięknie rysować wymyślone przez siebie modele i dobierać kolory, aby pasowały do siebie doskonale. Troszkę większe trudności ma ona z szyciem swoich ubrań. Nie zarabia jeszcze aż tak dużo, aby zatrudnić profesjonalne szwaczki, dlatego prosi właśnie Ciebie o pomoc.

Sterujemy:
kursorami klawiatury w zależności od tego, który klawisz jest oznaczony „1”, „2”, „3” i „4”. Jeśli klawisz „w górę” to „1” wtedy od niego rozpoczynamy i naciskamy, jeśli „1” to „w prawo” to rozpoczynamy od niego itd…

Musimy zdążyć złożyć ubranko zanim zejdzie z taśmy… Jeśli nie zdążymy złożyć ubranka wtedy ucieka nam jedno życie – Life (a mamy tylko 3 życia),

Ale spokojnie, jeśli za pierwszym razem nie uda Ci się rozszyfrować reguł tej gry, kliknij na pierwszy przycisk z lewe, aby rozpocząć grę od nowa. Możesz też do dołączyć do naszej bohaterki w grze Muzealna Przygoda Sue.

a więc… „śpiesz się powoli!” Powodzonka:)… BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje, Gry Znane Postacie, i Gry Zręcznościowe