GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Myszka, Myszka i Parasol

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Myszka, Myszka i Parasol (Skip Jump) – Mała myszka w ścianie mieszka, a na imię jej… w sumie to wszystko jedno. Ważne, ze jest mała, biała i urocza.

Wiecie, co się dzieje gdy jedna, młodsza i niedoświadczona myszka postanawia wyruszać w świat? Czeka ja przygoda i zabawa.  Ten świat może jest niewielki, bo to mysi domek, ale i tak nic nie powstrzyma jej przed wyruszeniem po gwiazdki. Myszka nie jest doświadczona i chwila nierozwagi, skok z norki prosto w dół może skończyć się bardzo nieszczęśliwie. Cała nadzieja w starszej koleżance, która jako doświadczona wie, że trzeba uważać. Już czeka na dole z parasolem. Nie dlatego, że pada deszcz. Ma go po to aby uchronić małą myszkę przed upadkiem. Musi szybciutko reagować, aby znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Może jednak nam pomożesz? Trzeba ustawiać myszkę z parasolem tam, gdzie mała myszka może upaść. Odbijaj ją tak, aby zebrała gwiazdki i dostała się do drugiego wejścia do norki, gdzie zbierze siły przed następnym poziomem.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Fizyczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, Gry Zbieranie i Łapanie, Gry Zręcznościowe, i Gry Zwierzęta