GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mexicano El Emigrante

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mexicano El Emigrante – to gierka, w której wcielamy się w postać meksykańskiego uciekiniera – emigranta. Nasz bohater próbuje uciec przed goniącymi go patrolami policyjnymi przy pomocy nieco zdezelowanego roweru. Nie możesz dać się dotknąć nadjeżdżającemu patrolowi. Steruj dobrze naszym bohaterem i przekonaj się na własnej skórze jak długo da się uciekać w tak nietypowy sposób.

Na samym początku gry widzimy jak nasz sprytny El Emigrante przekracza granicę meksykańską i śmiga po Stanach Zjednoczonych. Rower rzeczywiście nie jest zbyt dobry, do tego typu ucieczek, no ale lepsze to niż bieganie na własnych nogach. Możecie zagrać razem z przyjaciółmi i zobaczyć kto z Was zdobędzie większą ilość punktów. Pamiętajcie również, że czasem warto jest zwolnić i szybko zmienić kierunek, bo rower jet bardziej zwrotny nić auta, możecie również wykorzystywać leżące kamienie i śmigać między nimi, bo na otwartej przestrzeni nie macie zbyt wiele szans, a więc kombinujcie.

Sterowanie w tej grze odbywa się przy pomocy myszki – nasz meksykański bohater podąża za kursorem myszki.

Play – aby rozpocząć grę,
Score – liczba zdobytych punktów – odpowiada ilości sekund jakie udało nam się utrzymać na rowerze bez zetknięcia z policją.
Ilość żyć – w lewym dolnym rogu (meksykanie).

Powodzenia! BobiBobi 🙂

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Zręcznościowe