GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Slacking: Cukierkowo

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Slacking: Cukierkowo (Candy Slacking) – Cukierki, ciasta, ciasteczka i inne słodycze potocznie nazywane łakociami tak bardzo uwielbiane nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych. Zagraj w tą słodką grę dla dzieci i baw się słodyczami.

Słodycze Najlepszym prezentem dla dzieci na Dzień Dziecka lub inną okazję są słodycze. Zgadzacie się ze mną? Któż z nas nie lubi cukierków, czekoladek czy innych słodkości. Jesteśmy łasuchami i na samą myśl o łakociach śmieją nam się buzie. W tej grze poznamy pewna dziewczynkę, która mimo, że ma pełno słodyczy, nie ma już ochoty ich jeść. Jak to możliwe? Ta dziewczynka pracuje w sklepie z cukierkami i słodkościami. Nic więc dziwnego, że jeśli codziennie siedzi pośród słodyczy, to już samym widokiem się nasyca. Trochę się jej nudzi w pracy, chociaż klientów z okazji Dnia Dziecka ma całkiem sporo. Spędź dzień razem z nią i przejdźcie wspólnie wszystkie mini gry, które widzisz po prawej stronie ekranu gry. klikaj na nie, a następnie przejdź grę, aby mieć ją zaliczoną. Pamiętaj, że nikt nie może Cię przyłapać. Zerkaj na to czy żaden klient nie przyszedł akurat do sklepu. Jeśli coś zauważysz, zamknij pole gry i udawaj, że pilnie pracujesz. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki przechodzimy wszystkie mini gry.

Udanej zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry Nie Daj się Złapać, i Zabawy dla Dzieci