GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Papa’s Wingeria

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Papa’s Wingeria (Papas Wingeria) – Były już takie restauracyjne gry dla dzieci jak Papa’s Pizzeria czy Papa’s Burgeria, a więc przyszedł czas na Papa’s Wingeria, czyli pyszne, smażone skrzydełka z kurczaka. Poczuj się jak w KFC. Mniam…:)

A więc wcielając się w jednego z bohaterów – Chuck’a, Mandi lub własną postać będziemy przyjmować zamówienia. Na głębokim oleju smażymy skrzydełka, a następnie obtaczamy w odpowiednim sosie, przystrajamy aby było gotowe do podania. Wszystko robimy zgodnie z zamówieniem klienta – po prawej stronie mamy kartę z przepisem.

Na początku przez pierwsze zadanie przeprowadzi nas intuicyjna instrukcja jednak warto dodać że gra jest podzielona sekcje:
Order Station – tu przychodzi klient, a my zbieramy od niego zamówienie Take Order. Następnie przechodzimy do sekcji Fry Station.
Fry Station – tu przygotowujemy skrzydełka,
Sauce Station – dodajemy sos,
Build Station – przygotowujemy i przyozdabiamy danie do podania,

A więc do dzieła – przyjmuj zamówienia, przygotowuj wykwintne dania i spraw aby Twoi klientela była w pełni zadowolona:). Oczywiście z czasem rozwiniesz swój biznes i odblokujesz wiele ciekawych i przydatnych przypraw, sosów i innych dodatków.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Zobacz także:
Papa’s Pizzeria – zabawa w pizzerię,
Papa’s Burgeria – robimy hamburgery,
Papa’s Taco Mia – serwujemy meksykańskie dania.

Podołasz temu wyzwaniu? Powodzenia! Skrzydełka już czekają…
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje