GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Gry dla Dziewczyn: Świat Audrey

Ocena gry:

6.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Świat Audrey (Audrey’s Mood Swing) – Świat naszej bohaterki Audrey to gry dla dziewczyn w kilku wydaniach. Możesz np. tworzyć wyśmienite dania i napoje w kuchni, ubierać naszą bohaterkę jak tylko chcesz lub malować i kolorować. Wszystko po to aby nasza bohaterka się nie nudziła, a jak wiemy na nudę najlepsze są zabawy i gry dla dziewczyn. Na początek zajmiemy się przygotowywaniem posiłku lub napoju w zależności od tego na co ma ochotę nasza bohaterka: możemy przygotować pyszny omlet na początku znajdując i zaopatrując się we wszystkie składniki, możemy przygotować fantastyczne i zdrowe smothie dzięki czemu nasza Audrey będzie zdrowa lub przygotować przepyszne płatki kukurydziane wzbogacone owocami dzięki czemu Audrey nabierze siły na cały męczący dzień. Ale dzień Audrey to nie tylko gotowanie i zabawa w kuchni to także spotkania z przyjaciółkami, a jak wiadomo na takie spotkania musimy się odpowiednio przygotować ubierając fantastyczne ciuszki, których pozazdroszczą jej koleżanki. Wybierz strój odpowiedni na okazję a wybierasz spośród spódnic, sukienek, bluzek, sweterków itd.. oczywiście nie zapominając także o odpowiedniej fryzurze.
To dwie gry dla dziewczyn, które można spotkać w Świecie Audrey. Kolejną grą – zabawą są kolorowanki, które nasza bohaterka uwielbia. Audrey może siedzieć nad nimi godzinami wypełniając barwami mandale i inne obrazki, które wymagają kolorowania. Dzięki temu dziewczyna realizuje się artystycznie w dziedzinie, którą uwielbia czyli w malowaniu, rysowaniu i tworzeniu.
Przedstawione powyżej gry dla dziewczyn sprawią, że na pewno nie będziesz się nudzić. Którąkolwiek z gier wybierzesz sprawi to naszej bohaterce radość. Audrey uwielbia zarówno pichcenie w kuchni, ubieranki i spotkania z przyjaciółmi oraz kolorowanie. W każdym przypadku zabawa jest przednia i o to przecież chodzi!

Sterowanie – palcem na tablecie / smarfonie lub myszką na kompie.

Powodzenia w Wirtualnym Świecie Audrey! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Symulacje, i Gry Ubieranki