GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Fish Tank

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Fish Tank – zajmujemy się hodowlą rybek. Na początek musimy wybrać rybki, które chcemy, aby znalazły się w naszym akwarium. Po najechaniu rybkę pokazuje się jej opis: adult size – wielkość dorosłej rybki, habitat – środowisko, fishy fact – opis np. co rybka lubi. Musimy tak dobrać rybki, aby mogły ze sobą żyć.

Następnie wybieramy 4 rybki i klikamy Next. Następnie dekorujemy nasze akwarium. Możemy zmieniać wszystko począwszy od tła (background) po wystrój czyli muszelki, kamienie, wodorosty itd. Gdy już odpowiednio udekorujemy nasz „domek dla rybek” klikamy Next. Przechodzimy do akwarium! Tutaj zaczyna się prawdziwe życie.

Dokarmiamy rybki i dbamy aby im niczego nie brakowało – najlepiej aby nasze rybki miały dobre zdrowie i nie były głodne:

Health (zdrowie) – najlepiej jeśli jest cały wskaźnik wtedy nasza rybka jest „zdrowa jak ryba”, jeśli wskaźnik się zmniejsza warto się przyjrzeć rybce czy czegoś nie potrzebuje.
Fed – mówi nam czy rybka nie potrzebuje jedzenia – podobnie jak ze zdrowiem dbamy aby wskaźnik nie spadał – czyli aby rybka nie była głodna.

Pamiętajmy, że jeśli braknie nam karmy lub potrzeba nam czegokolwiek możemy to kupić w sklepiku – klikamy Buy Supplies. Możemy kupić tu dosłownie wszystko co nam potrzebne do prawidłowej hodowli (jedzenie, leki, wyposażenie, narzędzia do sprzedaży itd..). Jednak aby coś kupić potrzeba nam pieniędzy. Na początek mamy 100$, ale co jak nam się wyczerpie ten zapas? Jest na to rada – możemy sprzedać np. odpowiednio odhodowane rybki. Zatem powodzenia! Rybki czekają!

Play now! – aby zagrać,
How to play – instrukcje,
W tej grze sterujemy tylko myszką – klikamy, klikamy i klikamy…

Jeśli przerwiemy grę to nie szkodzi – nie musimy zaczynać od początku. Mamy dwie możliwości: możemy wybrać opcję Continue my current game – kontynuacja gry lub Start a new game – rozpocznij nową grę.

Mam nadzieje, że sprawdzicie się jako hodowcy:), pozdrawiam was! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Strategiczne, Gry Symulacje, i Gry Zwierzęta