GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Beauty Resort 2

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Beauty Resort 2 – takiej gry dla dziewczyn jeszcze u mnie nie było. Zapraszamy do kurortu piękności wszystkie młode damy, które chcą wyglądać świeżo i czuć się wspaniale.

Beauty czyli Piękno jak wskazuje nam nazwa gry mamy tu do czynienia z salonem piękności z prawdziwego zdarzenia. A naszym głównym zadaniem jest zadbać o przybywające do naszego kurortu dziewczyny i panie. Jednak co warto zauważyć nasze klientki są bardzo wymagające dlatego musimy się starać i spełniać ich zachcianki aby zarobić odpowiednią ilość kasy co gwarantuje nam z kolei przejście na kolejny, trudniejszy poziom gry.

Przybywające klientki mają z góry nakreślone oczekiwania – to ikonka z symbolem zabiegu. Aby obsłużyć naszą panią klikamy na nią a następnie przeciągamy w odpowiednie miejsce. Kiedy zabieg się kończy to wtedy albo odbieramy płatność, albo spełniamy kolejne oczekiwania.

Z czasem nasz salon się rozwija, a to oczywiście zasługa zarobionych pieniędzy. A więc już wiadomo, że warto się starać. Zarabiaj jak najwięcej i baw się dobrze!

Sterowanie – myszką.

Powodzenia BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Opieka, Gry Pielęgnacja, Gry Strategiczne, i Gry Symulacje