GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Owocowa Wróżka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Owocowa Wróżka (Fairyland Juice Center) – to świetna gra dla dziewczynek, które lubią zaczarowany świat wróżek. Kochane dzieci! Zanim przejdziemy jednak do gry zaproszę Was do przeczytania historyjki:

* * *

Dziewczynce o imieniu Claudie znudziło się bycie wróżką i zapragnęła na chwilę uciec z Wróżkowego Raju, aby poczuć się jak normalna dziewczynka. Podczas ucieczki została jednak przyłapana przez Wróżki – Strażniczki, które zaprowadziły ją do samej Królowej Wróżek. Królowa bardzo zdenerwowała się na niedoszłą uciekinierkę, dlatego że ta nie zapytała o pozwolenie, a tym samym złamała zasady Wróżkowego Raju.

Królowa postanowiła ukarać Claudie proponując jej pracę Owocowej Wróżki we Wróżkowym Centrum Soczków:

– Moja droga Claudie dam Ci jeszcze jedną szansę! Będziesz zajmować się robieniem soczków i obsługą klientów. Jeśli wykonasz zaplanowane zadania zostaniesz uwolniona!

– Dziękuję postaram się wypełnić zadanie.

Claudie nie czekając na nic zabrała się do ciężkiej pracy.

* * *

Oczywiście dziewczynka na pewno wykona zadanie, jednak do tego potrzebna będzie jej Twoja pomoc. Twoim zadaniem jest zrobić soczek zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dokładną instrukcję „krok po kroku” zostanie nam pokazana na samym początku gry.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Zapraszam Wszystkie Dziewczynki do Wróżkowego Świata!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Restauracja, i Gry Symulacje