GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Przygody Dinozaurów

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Przygody Dinozaurów (The Land Before Time Adventure Valley) – to bardzo fajny zestaw pięciu gierek z prehistorycznymi stworkami w rolach głównych. W każdej z gier zaczynamy od poziomu Easy – łatwy następnie mamy Medium – średni, a na koniec Hard – ciężki. Po przejściu poziomu Hard docieramy do mety. Wybierz swojego ulubionego dinozaura i przenieś się do ich kolorowej krainy pełnej zabawy i uśmiechu!

Play – aby rozpocząć grę, następnie wybierz jednego z 5-ciu bohaterów, który będzie uczestniczył w dalszej grze:

Running Wild – używaj myszki i staraj się unikać pędzących za Tobą wielkich dinozaurów. Zetknięcie z jednym z nich powoduje utratę jednego życia.

Rock Hop – tym razem idziemy po kładkach które umiejscowione są nad wodą. Staraj się omijać wodę poprzez skoki – im dłużej przytrzymasz kliknięcie myszką tym dłużej będziesz w powietrzu.

Boulder Bash – rozpędzony jednorogi dinozaur stara się pokonać trasę. My musimy mu w tym pomóc utorować drogę klikając gdy zbliży się do skały.

Cavern Slide – tu zjeżdżamy naszym bohaterem a’la na bobslejach. Omijamy wystające skały.

Sharptooth Sneak – staramy się przedostać do mety pokonując małe odcinki drogi. Ukrywamy się za skalistymi kolumnami przed żarłoczną godzillą. Gdy „megastwór” znika my mamy czas na przedostanie się – klikamy myszką i trzymamy dopóki nie dostaniemy się do najbliższej ścianki.

Sterujemy – myszką (we wszystkich pięciu gierkach),

Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Przygodowe, i Gry Zwierzęta