GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Czołgista PL

Ocena gry:

6.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Czołgista PL (Tank Wars) – Prosta grafika nie zawsze oznacza proste zadania. Wciel się w dzielnego czołgistę a zobaczysz, jak  niebywale trudne może być działanie na polu walki.

Jeden przeciwko licznemu wrogowi. Odwaga jest tu na wagę złota, ale samą odwagą nie wygrasz. A przecież aby wygrać musisz przeżyć więc bądź sprytny. Nie dość tego. Musisz zniszczyć jednostki przeciwnika. Strategia, myślenie i refleks. To wszystko musi działać jednocześnie, bo zagrożenie i przeciwnik mogą być w wielu miejscach naraz a ty musisz podejmować ważkie decyzje.  Przy ustawianiu trajektorii ruchu, pamiętaj – nie każdą ścianę da się skruszyć. Steruj czołgiem przy pomocy klawiatury (W, S, A, D) myszką wybieraj cel i używaj ognia. Poznaj swój czołg i jego możliwości. Czy Twoja przygoda zacznie się od poziomu łatwego, czy czujesz się na siłach aby przejść na normalny a nawet trudny?

Sterowanie – myszką i klawiaturą lub palcem na tablecie.

Udanej Zabawy życzy BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry dla Chłopców, Gry dla Dwóch Graczy, Gry Multiplayery, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Nie Daj się Złapać, Gry Przygodowe, Gry Strategiczne, Gry Strzelanki, i Gry Zręcznościowe