GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Rybka Archie

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Rybka Archie – bohaterem tej gry jest rybka, której głównym zadaniem jest zbijanie kolorowych kulek. Nasza bohaterka puszcza banieczki (potrafi strzelać), dzięki czemu kule do strącenia pozostają kwestią czasu i dobrej celności. Musimy także użyć odpowiedniej siły – gdy przytrzymamy wciśnięty lewy przycisk myszki wtedy siła rośnie. Warto dobrze wycelować i strącić jak najwięcej kulek, ponieważ dzięki temu dostajemy bonus Combo, a tym samym więcej punktów. Gdy już strącimy kulki do wody należy popłynąć w ich kierunku i je zebrać – czyli kliknąć na kulę, która unosi się na wodzie.
Część złowionych kul posłuży nam jako amunicja do strącenia pozostałych kulek, a pozostałe Sprays zapracują dla nas na liczbę zdobytych punktów Score.
Zagrajcie w tą grę z przyjaciółmi i zapisujcie ile punktów udało Wam się zebrać po każdym poziomie gry. Potem podsumujecie swoje osiągnięcia i wyłoni się zwycięzca. Przygotujcie jakieś medale ze styropianu lub inne nagrody – może to być super zabawa na przyjęcie urodzinowe.

Do przejścia mamy aż 50 leveli, a więc pora wziąć sprawy w swoje ręce, a raczej płetwy;).

Sterujemy – przy pomocy myszki. Celujemy, ustalamy siłę ognia i strzelamy,
Play – aby zacząć grę.

Miłej zabawy i celnych strzałów:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie i Gry Zwierzęta