GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zabawy Toma i Jerry’ego

Ocena gry:

9.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Zabawy Toma i Jerry’ego (Tom and Jerry in Refringer-Raiders) – jeśli lubicie gry dla dzieci z kotkiem Tomem i myszką Jerry to lepiej nie mogliście trafić. Polecam Wam Moi Drodzy dwie zabawy w których będziemy wcielać się w jedną z kreskówkowych postaci. Wolisz nieco gapowatego i powolnego kotka Toma czy może przebiegłą i sprytną myszkę Jerry? Wybór należy do Ciebie.
A więc aby zacząć grę klikamy Play, a następnie w sekcji Select Character wybieramy postać w którą się wcielimy, a mamy jak już wspomniałem do wyboru dwie: Tom lub Jerry.

TOM – Wybierając kotka Toma wybierzesz grę, w której zadaniem naszego kociaka będzie polowanie na myszy, a naszą bronią będą baloniki z wodą. Rzucamy w Jerry’ego tak aby temu wypadło z ręki to co udało mu się zwędzić Tomowi, a będzie to a to ser, a to deserek, a to jabłuszko, a to kawałek tortu itd.. Aby ucelować w sprytną myszkę Jerry spacerującą po sznurze do prania musimy wykazać się nie lada sprytem.
Sterujemy – przy pomocy strzałek (w prawo / w lewo) i spacji (strzał).

JERRY – Gdy wcielimy się w myszkę Jerry ta zabierze nas na super przygodę do lodówki:). Będziemy musieli po pierwsze wziąć ser lub inny smakołyk, po drugie zrzucić go z któregoś piętra (im wyżej tym więcej punktów) tak aby złapał go nasz pomocnik i do tego wreszcie nie dać się złapać Tomowi. Będzie on próbował nas wykurzyć z lodówki rzucając kulami, które my będziemy sprytnie omijać skacząc po pięterkach;).
Sterujemy – przy pomocy strzałek: biegamy i skaczemy (w lewo, w prawo, w dół lub w górę) i spacji: chwytamy i zrzucamy smakołyk na dół.

Obie gry posiadają także 3 poziomy trudności: Easy – łatwy dla małych dzieci, Medium – średni dla bardziej doświadczonych i Hard – najtrudniejszy dla „wymiatających” użytkowników:).

Którąkolwiek postać wybierzesz ja 3mam kciuki;) Powodzonka!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry dla Dzieci, Gry Znane Postacie, i Gry Zręcznościowe