GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Modne Księżniczki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Modne Księżniczki (Modern Princess Cosplay Social Media Adventure) –  Księżniczki są w bajkach. Prawda. Księżniczki żyją pośród nas? Owszem. Księżniczki mają swoje strony fanowskie i udzielają się w mediach społecznościowych? Sprawdźmy.

Nie wiemy, czy wszystkie księżniczki ze świata tego i bajkowego są aktywne w internetach, ale Arielka i Dżasmina, jak najbardziej są w nim obecne. Dołącz do nich w ich życiu w mediach społecznościowych. Tutaj liczy się wrażenie i dobry pomysł na fotki i wpisy. Pomóż dziewczynom przyciągnąć jeszcze większą ilość fanów i zdobyć masę polubień, tworząc z nimi nowe i odjechane kreacje.  Odkryj wszystkie niesamowite stroje, takie jak syrenka, wróżka lub księżniczka rebeliantów. Każdą z księżniczek ubierz w wybrany zestaw, który uzupełnisz dodatkami i udaj się do parku, aby zrobić zdjęcia. Obrób fotki przy pomocy dostępnych filtrów, dorzuć naklejki i inne ozdoby i wrzuć na stronkę.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Symulacje, i Gry Ubieranki