GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Mój Magiczny Jednorożec

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Mój Magiczny Jednorożec – (My Fairytale Unicorn) – W naszym świecie wielu z nas chciałoby mieć kucyka albo konia na własność.  W świcie bajek, wróżek i księżniczek marzeniem jest posiadanie jednorożca albo pegaza. Wszak w bajkach wszystko jest możliwe.

Jedno natomiast nie zmienia się ani tu ani tam. Jeśli chce się mieć jakieś zwierzę, to trzeba o nie dbać. W związku z powyższym trzeba mu zapewnić wiele różnych rzeczy. Nasza słodka wróżka zapragnęła magicznego jednorożca. Proszę bardzo. To się da załatwić, ale… Najpierw trzeba przygotować dla niego odpowiednie pomieszczenie. Uprzątnąć te wszystkie śmieci, oczyścić podłoże i dać czystą ściółkę. Super. Boks jest czysty. Ale jednorożec wręcz przeciwnie. Czas więc zająć się jego higieną. Zobaczycie, jaki piękny zwierzak kryje się pod tym brudem, gdy tylko go oczyścicie i rozczeszecie grzywę. Czas na jedzenie, odpoczynek, potem zabawę a nawet wybieranie akcesoriów jeździeckich.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry My Little Pony, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Zwierzęta